Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

FISKARS

KVALITA FISKARS

"Fiskars - kvalita od roku 1649"

Fiskars používá nejkvalitnější a vysoce trvanlivé materiály vyhovující nejpřísnějším finským normám, které zaručují nejlepší výsledky. Každý výrobek je podroben náročným testům zajišťujícím dlouhodobou ostrost čepelí a trvanlivost nejvíce namáhaných součásti ještě před opuštěním továrny. Proto může Fiskars s klidem v srdci garantovat kvalitu všech výrobků.

Dlouhodobá věrnost kvalitě

Kvalita patří mezi nejdůležitější hodnoty společnosti Fiskars, z nichž nikdy nepolevila a striktní přístup k nim udržuje po celou dobu výroby svých produktů. Naším cílem je dodat zákazníkům bezvadný výrobek a nabídnout jim služby na nejvyšší úrovni.

Kdykoliv ... kdekoliv ...

Funkční v každé situaci. Když je správně používány, zůstává zahradní nářadí Fiskars funkční a bez poškození na několik let. Pokud se vyskytne jakýkoli problém, je defekt jednoduše odstraněn, nebo výrobek vyměněn za nový. Pro opravu či výměnu výrobku kontaktujte buď Vašeho prodejce zahradního nářadí Fiskars nebo výhradní zastoupení společnosti Fiskars pro Českou Republiku a Slovensko.

Fiskars má pověst značky spojenou s inovacemi a kvalitou již od roku 1649 - tato tradice vznikla, když byla společnost založena v malé vesničce Fiskars ve Finsku. Nyní je Fiskars světová společnost se svým prodejem a aktivitami ve více než 30 zemích čtyř kontinentů.Naše světově proslulé nůžky s oranžovými držadly byly poprvé navrženy a vyrobeny před 40 lety. Od této doby pokračujeme ve vývoji dalších ručních nástrojů pro různé aktivity, jako je výroba dekoraci, šití, práce na zahradě a vaření. Naše komfortní a vysoce kvalitní nůžky a nože jsou určeny pro lidi různého věku a životního stylu. Jako spotřebitelé tak i profesionálové je považují za nejvhodnější pro náročné úkony. Ve Fiskars klademe důraz na ergonomii a bezpečnost našich výrobků. Jejich životnost se dá ještě prodloužit správnou údržbou. Máme širokou nabídku domácích potřeb, proto si z nich můžete vybrat pro každou práci ten správný nástroj. S nástrojem Fiskars v ruce není práce v kuchyni jen lehká ale je z ní i příjemný zážitek.

IBO s.r.o. je exkluzivním dovozcem nářadí FISKARS do ČR