Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Odvoz

Firma IBO LESY kromě ostatní lesnické práce zajišťuje odvoz dřeva vlastními prostředky na území Slovenska a České republiky. Logistika odvozu a dodávek dřeva je na nejvyšší úrovni. Do procesu jsou zapojen pouze školený odborníci s praxí v odvětví. Odvoz dřeva já komplexně dořešen speciálními nákladními automobily s nástavbou na odvoz dřeva a hydromanipulátormi (hydraulickými rukama). Přeprava se provádí během celého roku iv terénní náročných podmínkách se ztíženým přístupem. Provádíme odvoz dlouhého dřeva a krátkého dřeva, sortimentů, vlákninového dřeva, palivového dřeva. Mezinárodní dopravu dřeva provádíme silničními tahači se speciálními odlehčenými Klanicové návěsy vyrobenými s naší spoluprací. Spolupracovali jsme na konstrukci speciálního Klanicové návěsu, který vlastníme s výrobním číslem 001. Na území ČR jezdíme s lesovozmi na odvoz dlouhého dřeva - kulatiny, sólo vozy na odvoz sortimentů, sólo vozy s tandemovým přívěsem, plošinových automobily. Nakládku a vykládku zajišťujeme hydromanipulátormi Johnsered, Loglift, Epsilon. Firma IBO LESY poskytuje služby na evropské úrovni.


IBO LESY své služby spojené s péčí o les, plánování, pěstování lesa, ochranu lesa, těžbu, manipulaci, sortimentáciu dřeva, odvoz, prodej a koupi dřeva nabízí i Vám.

Váš les nám můžete pronajmout a denně kontrolovat naši činnost.

Váš les Vám na zakázku vytěžíme a dřevo soustředíme na lesní sklad.

Vaše dřevo z lesa zmanipulujeme, vyrobíme sortimenty a prodáme je.

Víme o Váš les postarat!

Odvoz dřeva

Odvoz dřeva Odvoz dřeva Odvoz dřeva Odvoz dřeva Odvoz dřeva Odvoz dřeva Odvoz dřeva Odvoz dřeva
celá galéria>>