Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

OLIGHT

O společnosti

Společnost Olight byla založena v roce 2006 jako profesionální výrobce svítidel vysoké kvality, které si udržují svůj vysoký standard. Zaměřuje se především na výrobu svítidel používaných v exteriérech. Obrovská pozitivní zpětná odezva od zákazníků svědčí o vysoké kvalitě a spolehlivosti svítilen Olight. Vyzbrojeni zkušenostmi, v roce 2008 společnost Olight začala s výrobou taktických svítilen a začala navrhovat výrobky upravené pro vojenské a policejní účely. Svítidla série M se setkaly s velkým úspěchem, upevnili pověst značky Olight na trhu a katapultovaly značku Olight na vrchol žebříčku vyobcoval svítilen. V roce 2009 Olight posílil svoji pozici na trhu s taktickými svítilny výrobou dalších vynikajících Olight svítidel. Od roku 2010 až do současnosti si Olight udržuje nádskok před konkurencí tím, že rozvíjí svůj sortiment o nespočet špičkových modelů svítidel a rychle se rozšiřuje na nové trhy. Pro firmu Olight je prvořadá špičková kvalita produktů, vysoká bezpečnost, design a hlavně spokojenost zákazníků se svítidly Olight.

  • Americká kvalita
  • Použité nejnovější LED diody
  • Těla vyráběné z duralu
  • Snadná obsluha
  • Odolnost IPX6 - IPX8

Poctivost, spolupráce, tvrdá práce, inovace - to je filozofie Olight.

"Olight Vás povede životem."


Každý den, v každé chvíli, na každém místě nezávisle na příležitosti, v různých úkolech, ve všech úhlech a směrech, najde si místo ve Vašem životě, připravený vždy vyrazit do akce. Přesně takové jsou svítidla Olight. Vy můžete snadno dělat svou práci a plnit úkoly iv tom nejhorším terénu a počasí, a Olight se postará aby Vás nic nepřekvapilo.

OLIGHT a IBO Lovec

IBO Lovec je výhradním dovozcem svítidel Olight na Slovensko. IBO Lovec tak i Olight má mezi svými hlavními prioritami špičkovou kvalitu, prodej bezpečných produktů, a spokojenost svých zákazníků. IBO Lovec poskytuje DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na svítilny Olight.


NAŠE NABÍDKA SVÍTILEN OLIGHT