Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Sabo

IBO CZ je exkluzivním dovozcem strojů značky SABO do České a Slovenské republiky

SABO je firma, která vznikla v roce 1932 a od svého vzniku až po současnost se věnuje výrobě a vývoji sekaček na trávu. Firma SABO byla založena H.SAnnerem a W. Borne. Hlavní prioritou firmy SABO je prvotřídní kvalita vyráběných strojů a jejich prodej konečnému zákazníkovi prostřednictvím nejlepších odborně kvalifikovaných prodejců. Firma SABO má svou stálou prodejní strategii, která je starší již více než 40 let a je jednotná v celé Evropě. Sekačky SABO pracují ve vysokých otáčkách a ve spolupráci s ostrými noži umožňují hladký střih trávy, který je rozhodujícím faktorem pro silný, zelený a zdravý trávník. MULČOVÁNÍ pomocí sekaček SABO Taky není problém. Po zdemontování nože a ventilátoru nasadíme mulčovací nůž a záslepku.

SABO sběrný koš mě velký vnitřní objem. Koš je jednoduchým způsobem upevněn a bez námahy se dá vyprázdnit. Tkanina, ze které je koš vyroben zaručuje 100% využití objemu koše a také díky jedinečnému systému Vás informuje o jeho naplnění. Při skladování šetři místo. SABO sekačky startují snadno a okamžitě. Pro vyšší komfort jsou vybaveny elektrostartem. Stačí pohodlně otočit klíčkem a sekat. Pohon sekaček SABO Vám usnadní práci na svazích a velkých plochách. Stačí si jen zvolit rychlost a pak už je třeba jen vést sekačku tím správným směrem. V značce sekaček SABO je skloubená mimořádná kvalita, moderní technika a jednoduchá obsluha.

Sekačkou SABO můžete sekat za každých podmínek. Speciální nůž a ventilátor vytvoří ve skeletu mohutné proudění vzduchu, které postaví suchou i mokrou trávu a posekanou ji přes turbokanál vysaje do sběrného koše. Tato technologie umožňuje sekačce vysávat listí a trávník zůstává dokonale čistý. Tato technologie se nazývá TurboStar.

Hliníkový skelet s 15 letou zárukou, kolečka uložená v ložiscích, výkonné a spolehlivé motory, dokonalý sběr díky systému TurboStar, snadná manipulace, variabilní pojezd, servis SABO a ještě mnoho dalších skvělých vlastností. Špičková kvalita, top provedení, a nespočet spokojených zákazníků, který na SABO nedají dopustit. To vše a ještě více jsou stroje od renomovaného, špičkového, Německého výrobce zahradní techniky SABO.

*** KDO HLEDÁ KVALITU, TEN HLEDÁ SABO ***

PROFESIONÁLNE SE SABOM

Z historie firmy SABO

Prvními výrobky pro zahradu byly profesionální elektrické plotostřihy. V roce 1954 firma SABO vyrobila první profesionální sekačku. Postupem času firma vyvinula program pro privátních uživatelů a začala s výrobou zahradních sekaček. V roce 1971 byl vyvinut SABOcar (žací traktor), a následně v 1973 začala firma s výrobou sekaček s pohonem kol. Od roku 1978 firma začala do svých sekaček montovat systém TurboStar, který mě jako jediná patentovaný, a díky kterému zvýšila využití objemu sběrných košů na 100%. Tento systém je jednou z hlavních předností sekaček SABO iv současnosti. V dalším období SABO začalo s výrobou provzdušňovačů a drtičů zahradního odpadu ComSTAR. V roce 1991 se firma SABO sloučila s firmou John Deer. V následujících letech SABO vyvinulo sekačku s katalyzátorem a akumulátorovou sekačku. V nedávné minulosti firma zahájila výrobu strojů s osazenými ekologičtějšími motory a profesionálními modely sekaček s antivibračními rukojeťmi.

Filozofie firmy:

Hlavní prioritou firmy SABO je prvotřídní kvalita vyráběných strojů a jejich prodej konečnému zákazníkovi prostřednictvím nejlepších odborně kvalifikovaných prodejců. Firma SABO má svou stálou prodejní strategii, která je straší již více než 40 let a je jednotná v celé Evropě. Jednou z priorit firmy je vývoj a výroba dalších strojů pro nejrůznější účely. V neposlední řadě filozofie firmy je orientace na zákazníka a s tím spojená výroba strojů a také ochrana životního prostředí.

Spolupráce IBO a SABO

V roce 1997 po dosažení nejlepších výsledků se firma IBO stala výhradním exkluzivním dovozcem sekaček značky SABO do České republiky a od roku 2004 i do České republiky. Firma IBO zajišťuje prodej prostřednictvím odborně kvalifikovaných prodejců. Servis, i pozáruční, jakož i prodej náhradních dílů a příslušenství do sekaček SABO je samozřejmostí.

SABO technologie

1.Motory Briggs & Stratton, Kawasaki

2.Variabilný pohon kol

3.Hliníkový skelet s 15 letou zárukou

4.Bronzové ložiska v kolečkách

5.Nôž z pružinové oceli v kluzných spojkách s automatickou brzdou

6.Elektrická start

7.Variabilná rychlost pojezdu

8.Ergonomická a rychle-sklápěcí rukojeť

9.Centrálne nastavitelná výška sečení

10.Textilný sběrný koš se signalizací naplnění

11.TurboStar systém i na sběr listí

Sekačky SABO pracují ve vysokých otáčkách a ve spolupráci s ostrými noži umožňují hladký střih trávy, který je rozhodujícím faktorem pro silný, zelený a zdravý trávník.

MULČOVÁNÍ pomocí sekaček SABO také není problém. Po zdemontování nože a ventilátoru nasadíme mulčovací nůž a záslepku.

SABO sběrný koš má velký vnitřní objem. Koš je jednoduchým způsobem upevněn a bez námahy se dá vyprázdnit. Tkanina, ze které je koš vyroben zaručuje 100% využití objemu koše a také díky jedinečnému systému Vás informuje o jeho naplnění. Při skladování šetři místo.

SABO sekačky startují snadno a okamžitě. Pro vyšší komfort jsou vybaveny elektrostartem. Stačí pohodlně otočit klíčkem a sekat.

Pokud hledáte sekačku s ergonomickými prvky a chcete aby bylo sekání pro Vás zábavou sekačky SABO jsou tou správnou volbou.

Pohon sekaček SABO Vám usnadní práci na svazích a velkých plochách. Stačí si jen zvolit rychlost a pak už je třeba jen vést sekačku tím správným směrem. S sekačkami SABO se pro Vás sečení stane zálibou a relaxací.

V značce sekaček SABO je skloubená mimořádná kvalita, moderní technika a jednoduchá obsluha. Tyto vlastnosti Vám zajistí vynikající výborných výsledků a nádherný trávník, který Vám budou Vaši známí závidět.

Skelet sekaček SABO je z hliníkové litiny, který ji dělá nezničitelnou, pevnou, nerezovou, odolnou vůči mrazu, horku, travním kyselinám a benzínu. Firma SABO poskytuje na skelet hobby sekaček 15 - letou záruku. Při zelených - profi strojích zesílené vnitřek skeletu ocelovým pásem.

SABO sekačky Vám mnoha komfortními prvky usnadňují práci v zahradě:

- ergonomická páka nastavení výšky sečení

- okamžitý start klíčkem

- samostatný pohon

- ľahkotlačiteľné kola na ložiscích

- pneumatiky se samočisticím profilem

SABO sekačka zajišťuje nejen Vaši ochranu, ale i ochranu samotného stroje:

- bezpečnostní spínací oblouk

- automatická brzda nože

- ochranná kluzná spojka, která ztlumí nárazy a údery nože

- kvalitní motory s dostatečným výkonem

Sekačkou SABO můžete sekat za každých podmínek. Speciální nůž a ventilátor vytvoří ve skeletu mohutné proudění vzduchu, které postaví suchou i mokrou trávu a posekanou ji přes turbokanál vysaje do sběrného koše. Tato technologie umožňuje sekačce vysávat listí a trávník zůstává dokonale čistý. Tato technologie se nazývá TurboStar.

Provzdušňovače SABO

Rotující nože provzdušňovače SABO zbaví trávník plevele a mechu is kořeny. Hloubka řezu, která je při provzdušňování velmi důležitá, se dá podle potřeby velmi jemně nastaviť.Pre krásný a zdravý trávník samotné sečení nepostačuje. Na trávníku vzniká plstenec z odumřelých stébel trávy, plevel a mech. Tato plsť působí jako houba, která v sobě zadržuje vodu a živiny potřebné pro růst trávy, které se nedostanou ke kořenům a tím tráva postupně hnědne a hrozí její vyhynutí. Pomozte svému trávníku a nenechte ho udusit se. Provzdušňovací SABO jsou tím pravým pomocníkem do Vaší zahrady. Váš trávník Vám bude vděčný a odměna v podobě hustého zeleného a zdravého trávníku nenechá na sebe dlouho čekat.

Se značkou SABO kupujete kvalitu a stojíte vždy na té pravé straně o čemž svědčí i reference množství spokojených zákazníků. Spolupracujte s odborníky, kteří Vám dodají stroje s dlouholetou životností a dlouholetou zárukou. Za zmínku stojí 15 - letá záruka na hliníkový skelet sekačky.