Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Snapper

SNAPPER je americká společnost, která je lídrem na trhu zabývajícím se usnadněním práce v zahradnictví a komunální sféře. Dnes nabízí jeden z nejširších sortimentů zahradní a komunální techniky. Zahradní traktory a pojízdné sekačky se vyznačují snadným ovládáním, aerodynamickým designem a jednoduchou směnitelnosti 3 v 1, z bočního výhozu na zadní výhoz, sběr do koše nebo mulčování.

CHARAKTERISTIKA SNAPPER

Investicí do výrobku SNAPPER získáte produkt, který vám bude léta spolehlivě sloužit. Zároveň budete mít prodejce, který vám poskytne následný servis a podporu během životnosti výrobku. SNAPPER vyrábí jedny z nejspolehlivějších sekaček již více než 60 let. K výrobě sekaček se používají špičkové materiály jako velmi pevná ocel určená pro velké zatížení a spolehlivé motory.

Sekačky se snadno startují, snadno ovládají a snadno mění z bočního výhozu na zadní výhoz, sběr do koše nebo mulčování. Údržba je minimální.

SNAPPER HI-VAC sběrač - Kombinuje válcový design, nacházející se pod krytem, s vysoce výkonným výhozem na vytvoření účinného podtlaku potřebného na sběr posečené trávy.