Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Těžba

Pokud se i Vaše porosty dostali do rubní věku, pokud máte předepsanou výchovnou těžbu, tedy potřebujete služby v této oblasti, případně s následující manipulací, sortimentáciou, odvozem a prodejem dřeva, kontaktujte IBO LESY.

Prokonzultujeme, dohodneme, provedeme. Služby na evropské úrovni, s dobrou organizací a technickým zabezpečením Vám nabízí IBO LESY.


IBO LESY řeší komplexně všechny pěstitelské, těžebního, manipulační, sortimentačné, odvoz otázky ve svých lesích, pronajatých lesích a v lesích které obhospodařuje.

IBO LESY upřednostňuje v těžbě ty nejjemnější technologie, a jejich kombinace. Do těžby jsou nasazený pouze pracovníci s povolením, přehlídkami, školený as dlouholetými zkušenostmi. K Stinky, odvětvování a manipulaci jsou nasazené pouze pili světového výrobce STIHL. V návaznosti na kácení jsou podle možnosti nasazené k vytahování koně, UKT s lesní nástavbou, LKT, následují vyvážecí soupravy, nebo přímo odvoz soupravy. Těžba se plánuje podle několika faktorů. Typ těžby, hospodářský způsob, terénní podmínky, roční období... Sladit všechny faktory znamená naplánovat těžbu dřeva tak, aby nebylo dřevo poškozené těžbou, nepoškodilo ostatní porost, mladý podrost, a co nejdříve bylo dopraveno ke odběrateli. Zvětšení, jak nejnákladnější operaci IBO minimalizuje. Šetří tak prostředky, cesty, porosty a především dřevní hmotu. Aby bylo dřevo ihned odvezeno, zpracované, případně ošetřené musí být i proces odvozu, manipulace pracovníky IBO LESY dobře rozvržený.

Těžba speciální cvičenými koňmi

UKT s nástavbou pro těžbu dřeva

IBO LESY své služby spojené s péčí o les, plánování, pěstování lesa, ochranu lesa, těžbu, manipulaci, sortimentáciu dřeva, odvoz, prodej a koupi dřeva nabízí i Vám.

Váš les nám můžete pronajmout a denně kontrolovat naši činnost.

Váš les Vám na zakázku vytěžíme a dřevo soustředíme na lesní sklad.

Vaše dřevo z lesa zmanipulujeme, vyrobíme sortimenty a prodáme je.

Víme o Váš les postarat!

Traktory IBO

Traktory IBO Traktory IBO Traktory IBO Traktory IBO Traktory IBO Traktory IBO Traktory IBO Traktory IBO
celá galéria>>